Elektroniczny

Nasi serwisanci do dziś wspominają anegdotę, jak do naprawy trafiła świetna kamera słynnej marki, która nie chciała się włączyć. Wszystko wskazywało na to, że przyczyną jest wada płyty głównej lub modułu zasilania. Po żmudnych analizach, po rozłożeniu i złożeniu urządzenia okazało się, że przypadek jest banalnie prosty – uszkodzone bowiem było… zwykłe gniazdo na kartę SXS.

Niestety, nie wszystkie urządzenia można naprawić od ręki. Naszym zadaniem jest także fachowa obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna wszystkich produktów oferowanych przez 4Vision, a odpowiedni nadzór naszych specjalistów zapewnia prawidłową i długoletnią pracę urządzeń.

Oferujemy naprawę wszystkich elektronicznych zespołów i podzespołów. Wykonujemy profesjonalne naprawy kamer, kamkorderów, rekorderów, telebimów, mikserów i monitorów. Naprawiamy każdego typu elektronikę studyjną, w tym najbardziej zaawansowane technologicznie konwertery czy skomputeryzowane systemy nadawcze.

Nasz serwis tworzy zespół inżynierów i techników o najwyższych zawodowych kwalifikacjach. Mają oni długoletnie doświadczenie w produkcji i obsłudze wszelkiego rodzaju elektroniki, a także gruntowne wykształcenie materiałoznawcze i wiedzę do wykonywania specjalistycznych obliczeń pomiarowych.

Kontakt z serwisem elektronicznym:

serwis_at_4vision.pl


+48 (22) 881 02 72 wew. 144


+48 601 560 604