Emisja

Wybitny aktor włoski, Marcello Mastroianni, opowiadał, że gdy zaczynał swoją karierę filmową, zaprosił rodziców do kina. Ojciec miał silną kataraktę, matka nie słyszała. Gdy Mastroianni pokazywał się na ekranie, ojciec pytał:

– Jak wygląda?

A matka pytała męża:

– Co powiedział?

I tak przez cały film.

Dzisiaj państwo Mastroianni oglądaliby filmy w dużo bardziej komfortowych warunkach. Bowiem nasza firma oferuje producentom najróżnorodniejsze rozwiązania służące realizacji wizji i dźwięku takie jak: miksery obrazu i konsole dźwięku, urządzenia kontroli obrazu, wektoroskopy, systemy komunikacji, a dla nadawców broadcastowych dodatkowo: oprawy graficzne, insertery logo, rekordery i playery emisyjne.

To także najwyższej klasy złącza elektroniczne, elektryczne i elektro-mechaniczne:  kablowe i panelowe typu Coax, Twinax, Triax, BNC, gniazda krosowe, adaptery. Zapewniają one integralność sygnału dla najbardziej wymagających aplikacji na rynkach nadawczych. Podobnie jak nasze systemy telepromptingowe w studiach i newsroomach, których monitor, osłona i zespół montażowy pasują do wszystkich kamer systemowych i kamer ENG oraz do konfiguracji kompaktowych.

W naszej ofercie mamy wszystkie systemy kablowe i produkty służące do transmisji audio, wideo, a także transmisji danych. Są to: przewody światłowodowe, kable koncentryczne i miedziane dla nadawców TV i wytwórni filmowych, z powłoką polietylenową, bezhalogenową, ognioodporną, opancerzoną lub ze stali nierdzewnej.

Najnowsze technologie i największe firmy w branży składają się na naszą ofertę – niezawodną i kompatybilną, a wysoka ocena 4Vision jest naszą najwyższą zawodową satysfakcją. Proponowane przez nas rozwiązania połączeń dla profesjonalnych systemów audio, wideo i oprzyrządowania to tysiące standardowych produktów i tysiące odmian, w tym krosownice i złącza do wielkoformatowych systemów transmisji broadcastowej i profesjonalnego nagrywania audio.