ENG

Stanisław Radwan, reżyser i kompozytor, w jednym z wywiadów przyznał, że kiedyś  zdarzyło mu się spóźnić na próbę z udziałem profesora Aleksandra Bardiniego.

– Co ty sobie myślisz? Jak możesz się tak spóźniać! – wrzeszczeli niektórzy na planie.
– Proszę państwa, ustalmy jednak prawdę podstawową. Pan reżyser nigdy się nie spóźnia. To czas za nim nie nadąża – skwitował Bardini.

Dziś największe redakcje prześcigają się w newsach, wozy satelitarne docierają w środek dżungli, newsroomy przekazują zdjęcia z wnętrza huraganów, a koncerty Rolling Stones transmitowane są przez internet na cały świat. Dlatego reporterzy i filmowcy muszą mieć sprzęt solidny, bezawaryjny i najwyższej jakości – taki właśnie proponuje nasza firma.

Nasza oferta urządzeń przeznaczonych do użytku profesjonalnego: kamer telewizyjnych, studyjnych i reporterskich, kamkorderów, magnetowidów, monitorów, mikserów, telebimów, nośników danych, nagrywarek oraz systemu zapisu obrazu telewizyjnego i urządzeń do produkcji na żywo – to przykłady światowej jakości.

Mamy ogromną satysfakcję ze współpracy z największymi nadawcami i producentami, dlatego oferujemy oprogramowanie do systemów zarządzania telewizją, m.in. automatyzację odtwarzania, komputerowy system newsroomu, rejestrator transmisji telewizyjnej, a także narzędzia do produkcji w sieci. Systemy te są wdrażane jako samodzielne rozwiązania lub zintegrowane z istniejącymi systemami nadawczymi.

Nasza oferta profesjonalnych urządzeń do przetwarzania sygnałów broadcastowych, najbardziej zaawansowanych technologicznie konwerterów, wyposażonych m.in. w redukcję szumów, konwersję współczynnika kształtu, przetwarzanie kodu czasowego, korekcję barw, multiplekser i embedding audio – jest obecnie bezkonkurencyjna.