Instalacje projekty

Stanisława Celińska kręciła kiedyś z Andrzejem Wajdą jakiś epizod i reżyser powiedział:

– W tej scenie będziesz czytała książkę.

– Po co? – zapytała aktorka.

– Jak to po co? – odparł Wajda.

– Jak zagrasz epizod, to potem zapytają, która to ta Celińska? Wówczas odpowiemy: jak to która? Ta, co czytała książkę.
W filmie liczą się zarówno epizod jak i rola główna. Podobnie jak w naszej firmie: od wykonania pojedynczego kabla z wtykiem na zamówienie, poprzez modernizację istniejących instalacji aż do kompletnych projektów włącznie i tworzenia całego studia telewizyjnego.

Wykonujemy instalacje strukturalne ethernet tak w technologii miedzianej, jak i światłowodowej. Projektujemy instalacje oświetleniowe dla każdej wielkości studia – od projektu rozmieszczenia reflektorów, poprzez systemy ich zawieszenia, a także cykloramy, tła i blueboksy.

Projektujemy i wykonujemy nietypowe rozwiązania multimedialne, zasilania i sterowania, od okablowania VGA, poprzez HDMI, a także instalacje studiów dźwiękowych – od prostych rozwiązań odsłuchowych do systemów wielokanałowych i nagłośnieniowych.

Nasza firma oferuje szereg rozwiązań wizualnych dla różnych produkcji i nadawców, a także studiów postprodukcyjnych, które pozwoliły całkowicie wyeliminować proces budowania zestawu fizycznego. Dostarczymy każde specjalistyczne oprogramowanie i urządzenia na potrzeby studiów wirtualnych dla nadawców i producentów wideo.

Uczciwość, praca zespołowa, podejmowanie ryzyka i pasja tworzenia – to podstawowe wartości naszych firm partnerskich. Staramy się, żeby i nam towarzyszyły codziennie.