Sprzęt studyjny

Nieodżałowanej pamięci aktor, Zdzisław Maklakiewicz, przyszedł rano na próbę, wykończony po nocnych zdjęciach, i reżyser zaczął na niego krzyczeć:

– No, panie Maklakiewicz, pan znowu ma kaca, nie umie pan tekstu, jest pan nieprzygotowany!
A Maklakiewicz na to bez mrugnięcia okiem:
– No, panie reżyserze, na takich uwagach to ja roli nie zbuduję.

Bo nie tylko talent twórców decyduje o sukcesie produkcji. Ważne informacje, porywające filmy i ulubione programy muszą wyróżniać się najwyższą jakością obrazu i dźwięku, którą tworzą m.in.: kamery, systemy oświetleniowe LED bez efektu migotania, statywy i najbardziej zaawansowane głowice (3-kierunkowe, kulowe, z przekładnią zębatą, płynne), rigi, wózki dolly, adaptery, tyczki, slidery, sterowniki, klamry, ramiona, mocowania, zaciski i największy na świecie zakres filtrów optycznych do obiektywów.

Ważną kwestią jest również sprzęt bezpośrednio wspomagający pracę kamerzystów, jak steadicam – obecnie najlepszy na świecie profesjonalny system stabilizacji kamery, pozwalający uzyskać niezwykle płynne ujęcia nawet w ekstremalnych warunkach. W ofercie mamy także: ramiona, gimbale, kamizelki i monopody.

Przy wyborze urządzeń doradzają nasi inżynierowie, których wyróżnia nie tylko profesjonalizm zdobyty przy realizacji wielu projektów, ale także wiedza wyniesiona z prac badawczych. Jednak najważniejsza jest nasza współpraca z gigantami przemysłu filmowo-telewizyjnego. W siedzibie jednego z stoi 12 statuetek Oscara za wkład w rozwój światowej techniki filmowej, a inny szczyci się obszerną listą klientów, wśród których wyróżniają się najwięksi nadawcy telewizyjni jak: Bloomberg, CNN, BBC, MTV.

Ponadto oferujemy narzędzia do tworzenia grafiki telewizyjnej i wizualizacji danych w czasie rzeczywistym. To  szeroka gama produktów i usług do produkcji telewizyjnej na żywo i programów newsowych, sportowych, pogodowych. Rozwiązania te nie tylko pomagają tworzyć, edytować, udostępniać i nadawać grafikę, ale w dodatku działają na standardowym sprzęcie IT.