Wymiana kamery na 4K

Wymiana kamery na Sony 4K – Program GO 4K NOW umożliwia zakup nowej kamery 4K Sony, pomniejszony o wartość dotychczas używanych kamer lub kamkorderów HD Pro.

Na czym polega program wymiany sprzętu GO 4K NOW?

W ramach programu wymiany sprzętu dział Sony Professional Europe wycenia Państwa obecne kamery i kamkordery profesjonalne HD, aby zaproponować wartość ich odkupienia, która pomniejszy Państwa inwestycję w sprzęt 4K Sony.

Jak dokonuje się przekazania posiadanego sprzętu?

W celu wymiany obecnego sprzętu prosimy o wypełnienie formularza który znajduje się tutaj.

Skontaktuje się wówczas z Państwem opiekun klienta Sony, który poprosi o dodatkowe informacje dotyczące Państwa obecnego sprzętu Sony, jak również o określenie celów firmy i jej infrastruktury. Pozwoli to na przedstawienie oferty na modernizację do standardu 4K, w której uwzględniona zostanie wartość sprzętu przyjmowanego w rozliczeniu.

Wymienić można każdą kamerę lub kamkorder?

Programem modernizacji sprzętu do standardu 4K objętych jest wiele kamer i kamkorderów:

Kamery systemowe

•             HDC-1400R/1500R/3300R

•             HDC-1700/2400/2500

•             HSC-100R/300R

Kamkordery naramienne ENG

•             PMW-400

•             PXW-X400/X500

Kamery kinowe

Jeśli posiadany produkt nie jest wymieniony na liście, proponujemy skontaktowanie się z opiekunem klienta. W indywidualnych przypadkach w programie wymiany mogą zostać uwzględnione także produkty spoza listy, jednakże nie jest to gwarantowane.

Jaka jest wartość poszczególnych kamer i kamkorderów?

Zwracany sprzęt będzie oceniany na podstawie szeregu kryteriów, takich jak wiek, stan, przepracowany czas, numer seryjny itp. Ocena ta będzie podstawą do ustawienia wartości sprzętu przy jego wymianie.

Programem GO 4K NOW objęte są tylko kamery i kamkordery Sony?

Tak. Aktualnie przyjmowany jest wyłącznie sprzęt Sony.

Odliczenie trzeba wykorzystać na nowy sprzęt 4K Sony?

Tak. Z oferty można skorzystać tylko w celu wymiany obecnego sprzętu na nowy sprzęt 4K Sony.

Mam inne urządzenie Sony. Mogę je oddać w rozliczeniu?

Lista produktów objętych programem Wymiana Sony na 4K jest zamieszczona powyżej. Jeśli nie ma na niej posiadanego produktu, proponujemy skontaktowanie się ze swoim opiekunem klienta. W programie wymiany mogą zostać uwzględnione także produkty spoza listy, nie jest to jednak gwarantowane.

Co dzieje się z produktami zwracanymi w ramach programu?

Produkty odkupywane przez Sony w ramach tego programu wymiany są odnawiane do standardu fabrycznego w Centrum Technologicznym w Wielkiej Brytanii w celu ich odsprzedaży.

W jaki sposób mogę uzyskać bardziej szczegółowe informacje?

Prosimy o wypełnienie wymienionego powyżej formularza. Po jego przesłaniu skontaktuje się z Państwem opiekun klienta Sony. Po dokonaniu wyceny przedstawimy wstępną ofertę dostosowaną do konkretnego modelu działalności. Uwzględnimy w niej koszt produktów 4K i wartość obecnego sprzętu HD.