Konwersja Cyfrowa Domów Kultury NCK

Oferujemy kompleksowo szkolenia, dostawy, realizacje, pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne dla wszystkich grantobiorców przy drugiej edycji programu! 

Pierwsza edycja programu Konwersja Cyfrowa Domów Kultury zakończyła się owocnym sukcesem, długie godziny konsultacji oraz rozmów merytoryczno-technicznych nie poszły na marne!

Dziesiątki realizacji
Setki przeszkolonych ludzi
Niezliczona ilość dostarczonego sprzętu! 

W ramach programu, oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne na każdym etapie. Nasza firma podchodzi kompleksowo do całego projektu.

Zawsze konsultacje zaczynamy od określenia potrzeb i dostosowania sprzętu do istniejącej infrastruktury, tak aby jak najlepiej wykorzystać przeznaczony budżet. Po dokładnej analizie oraz konsultacjach, wspólnie określamy cele i potrzeby. Seria spotkań, na których wybierane są szczegółowo wszystkie rozwiązania.

Nasza firma oprócz możliwości dostarczenia towarów od wielu producentów posiada również własny serwis (każdy sprzęt zakupiony u nas, może być również przez nas serwisowany).

Przeprowadzamy szkolenia w każdym zakresie. Na nasze szkolenia sprowadzamy uznanych operatorów filmowych, realizatorów oraz ludzi z branży tak aby wiedza przekazywana na danym szkoleniu była poparta praktyką.
 

Zapraszamy do kontaktu!

sprzedaz@4vision.pl


Mateusz              725 830 009
Bartek                  601 553 717
Igor                      725 830 008